0530 340 89 00

Balkon Filesi

balkon filesi 1.7

Kedi Filesi

Balkon Emniyet Filesi

Hepimizin bildiği üzere yüksek katlı binalar özellikle küçük çocuğu olanlar için bazı hayati riskleri taşıyor.  Tabi bu sorunun bir çözümü var ve balkon emniyet filesi olarak tanımlanıyor. Dolayısıyla bu sistem sayesinde başta çocuk ve yaşlılar için tehlike oluşturan balkonlar bir bakıma izole ediliyoruz diyebiliriz. Bunun yanı sıra uygulama son derece güçlü bir tasarıma sahip olduğu için bu tarz tehlikelerden uzak kalmak pekâlâ mümkün oluyor. Eğer sizlerde riskli gördüğünüz bir balkona sahipseniz talep etmeniz durumunda bu alanda uzun yıllardır hizmetler üreten firmamız ile irtibata geçebilir ve profesyonel uygulamamızı talep edebilirsiniz. Üstelik oldukça makul bir fiyat politikası izliyoruz ve her bütçeye uygun profesyonel çözümler getiriyoruz.

Balkon Koruma Filesi Hayat Kurtarıyor

Diğer bir adıyla balkon koruma filesi veya balkon filesi uygulamaları, düşme kazalarını önlemesinin yanı sıra aynı zamanda başka bir önemli fonksiyonu daha yerine getiriyor. Söz gelimi dışarıdan kanatlı canlıların balkona girişini önlüyor ve bu nedenle balkonun temiz kalmasını sağlıyor. Elbette çocuklar kadar bir başka risk altındaki grupta sevimli dostlarımız, yani evcil hayvanlar. Dolayısıyla balkon emniyet filesi uygulamasının birçok farklı yönden avantajlı olduğunu açıkça ifade edebiliriz. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve bu noktadan itibaren ürünümüzün hangi uygulama şartlarında sizlere takdim edildiğini özellikleri ile birlikte aktarmaya çalışalım.

balkon filesi

  • Maksimum dayanıklılıkta üretilmiş Polyamid ipler
  • Bina dış cephe rengi ile uyumlu onlarca farklı renk seçeneği
  • Uzun yıllar dayanacak yüksek güvenlikli bağlantı elemanları (iplerin duvara sabitlenmesine yarayan paslanmaz çelik saplama ve kelepçe sistemleri)
  • İstediğiniz ebat ve boyutlarda imalat (metre kare cinsinden)
  • Uluslararası standartlarda montaj&işçilik kalitesi
  • Talebe göre farklı aralıklara sahip çift kat balkon emniyet ağı uygulamaları
  • Merdiven filesi (merdiven boşluğu koruma ağı)

Gibi daha birçok farklı konseptte gerçekleştirdiğimiz ürün ve uygulamalarımızdan büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz efendim. Lütfen başta balkon emniyet filesi olmak üzere diğer ürün ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak üzere web sayfamızda yer alan telefon numaralarımızı aramaktan çekinmeyiniz. Ayrıca son derece makul fiyatlarda kaliteli uygulamalarımızı kredi kartı avantajları eşliğinden edinebileceğinizi lütfen unutmayınız. Balkon emniyet filesi ile sevdikleriniz hep bir arada kalsın efendim. Esenlikler diliyoruz.

Mersin balkon filesi

Mersin ve tüm illerde hizmet veren firmamız sadece file satışı değil aynı zamanda montaj konusunda da müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Mersin balkon filesi hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mersin balkon güvenlik filesi

Balkon emniyet filesi mersin

MERSİN BALKON ÇOCUK GÜVENLİK SİSTEMLERİ 

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat