0530 340 89 00

Kedi Filesi

kedi filesi MERSİN

KEDİ FİLESİ NEDİR?

Güvenlik filesi birçok alanda kullanıldığı gibi evcil hayvanları koruma amaçlıda kullanılır. Evcil hayvanlarımızı korumak, onların zarar görmemesi için çok büyük bir öneme sahiptir. Güvenlik filesinin esnek ve sağlam olması hayvanlarımızın hiç zarar görmeden onları korumamızda büyük önem taşır. Kedi, köpek,tavşan, kuş, gibi evcil hayvanlarımızın güvenliğini sağlar.

KEDİ BALKON FİLESİ

Yüksek katlı binalarda balkonlarımızın açık olması kediler için büyük risk taşımaktadır. Kedilerin aşağı atlaması yaralanma vaya ölümle sonuçlanmaktadır.

kedi filesi 1

Balkon takılacak filenin yavru bir kedinin geçemeyeceği göz aralıklarla yani en fazla 4*4 cm olmalıdır. Genellikle tercih edilen göz aralığı 2*2 cm’dir. Göz aralıkları 2*2 cm olan bir filenin Kalınlık ise en az 1 mm olmalıdır. Çünkü hava şartlarına karşı dayanıklı ve mukavemetli olması gerekir. Mersin Kedi Filesi sadece kedinizi korumakla kalmaz dışarıdan kuşlarında girmesini engeller.

Balkon kedi filesi takıldıktan sonra içiniz rahat olur.

Firmamız profesyonel kedi filesi satış ve montajı yapmaktadır.

SAĞLAM VE UYGUN FİYAT

Kedi filesi ücretleri değişiyor. Kalite ve deneyimi birleştiren firmamızın bu konuda çok yüksek fiyatları kesinlikle söz konusu değil. Diğer işletmelerle kıyasladığınız vakit bunu rahat bir biçimde görebilirsiniz. Hem hızlı hem de seri bir biçimde üretim yaparak beklentilerinizi çok iyi şekilde karşılamaktayız. Bunun yanı sıra kedi filesinin uygulama alanı her daim göz önünde bulundurularak fiyatlar buna göre belirlenir. Büyük ya da küçük bir alana uygulanacak filenin ücreti doğal olarak aynı değildir.

MERSİN GÜVENLİK FİLESİ SATIŞ VE MONTAJ HİZMETİ

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat