0530 340 89 00

Halı Saha Filesi

Halı Saha Filesi

SAHA FİLELERİ

Futbol maçları yapılması için tasarlanmış olan halı sahalar, son derece özel platformlardır. Karşılaşma esnasında topun yukarı çıkmasının ardından bunu saha dışına gitmesi belli sorunları beraberinde getirir. Çünkü oyuna katılım gösterenlerden birisinin mutlaka gidip topu olması gerekmekte. Fakat halı saha tavan filesi sayesinde bu sorun tamamen ortadan kalkar.

SAHA TAVAN FİLESİ KULLANIMI

Halı saha tavan filesi, maç yapmak için bir araya gelen insanları aslında çok büyük bir dertten kurtaran özel bir üründür. Çünkü halı sahaların tümü özel şekilde tasarlanmıştır. Bunların hem yan hem arka hem de üst kısmının kapalı olması lazım. Özellikle tavan alanı son derece büyük bir öneme sahiptir. Çekilen şut, eğer bu kısımda herhangi bir file söz konusu değilse, iyice uzaklaşacaktır. Ardından da topu geri getirme sorunu gündeme gelecektir. İşte tüm bunları halı saha tavan filesi başarılı bir biçimde engeller.

HALI SAHA TAVAN FİLESİ YAPIMI

Halı sahaların bir kısmı açık bir bölümü ise kapalı tesis içerisinde yer alır. Tavan bölümünde yer alacak filenin, bu durumlar göz önünde bulundurularak tasarlanması şarttır. Polyamid malzemenin kullanılması büyük bir avantajdır. Çünkü bu materyal her türlü darbe ve çok sert şuta karşı dayanıklılık gösterir. Ayrıca halı saha tavan filesi tüm iklim durumlarında bile uzun süre tercih edilebilir. Yağmur, kar ve benzeri şartlara karşı dirençlidir. Yüksek mukavemete karşı etkilidir. Rengi ise beyazdır. Filenin göz aralıkları sabittir. Yani bir futbol topunun hiçbir şekilde geçemeyeceği ebatlara sahiptir. Böylelikle beklentileri tam olarak karşılar.

Halı saha tavan filesi montajı, müşterilerimizin tek başlarına yapabilecekleri bir şey değildir. Bundan dolayı mutlaka bizden profesyonel yardım almaları gerekir. Uzman olan ekibimiz halı sahanın tavan kısmına çıkarak, örülmüş ve özel olarak hazırlanmış fileyi geçirerek süreci tamamlar. Böylelikle topun, alanın üst kısmından dışarıya çıkması engellenmiş olur.

UZUN ÖMÜRLÜ, SAĞLAM VE UYGUN FİYAT

 

Halı saha tavan filesi sabit bir meblağ üzerinden ücretlendirilir. Bunun temel nedeni ise ülkemizdeki halı sahaların, tüm dünyada olduğu gibi aynı ya da çok benzer standartlara sahip olmasıdır. Sadece üst kısım kapanacağı için buranın ölçüleri alınır. Top geçmeyecek şekilde göz aralıklarına dikkat edilir ve üretim tamamlanır. Yüksek bir meblağ, yani bütçenizi darda koyacak bir ücret kesinlikle söz konusu değildir.

STANDARTLARA UYGUN

TS EN 1263/1 standartlarını baz alarak gerçekleştirmiş olduğumuz üretimi çok uzun yıllardan beri yapmaktayız. Uzman güvenlik fileleri adıyla piyasaya çıktığımız ilk günden itibaren her daim kaliteyi göz önünde bulunduruyoruz. Bunun için polyamid malzemenin dışına çıkmadan file üretimini gerçekleştirmekteyiz. Özel ölçülere göre sipariş almaktayız. Bunun karşılığında en kısa süre içerisinde halı saha tavan filesi tarafımızdan hazırlanmış olacaktır. Montaj işlemlerinde uzman personelimiz tam bir destek sağlar ve süreci tamamlar.

KALE FİLESİ

Kalelerinizin ölçülerine göre yüksek mukavemetli %100 naylon ,polyester,polyemid ve floş iplerden değişik renk ve modelleriyle üreterek  sahanıza renk katarız.

Üretimini yapmış olduğumuz kale filesi resimleri

Mersin saha filesi

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat